Kaybedeni Olmayan Sistem ToptanExport

Ne Kadar Para Kazanabilirim?
Sizlere sunduğumuz imkanlarla yaklaşık 400 milyon insanın bulunduğu Avrupa kıtasında satış yapabileceksiniz. Sizin satışınıza sunduğumuz ürünler toptan fiyatına çok cazip fiyatlarla satışa sunabileceğiniz ürünler. Sizin motivasyonunuz, azminiz, çevreniz, ilginiz ve tecrübeleriniz bu işte çok hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayan faktörlerdir. Ne kadar para kazanacağınızı siz beliryeceksiniz. Aşağıdaki giderleri avantaja çevirme fırsatı yakalayacaksınız.
  • İşçi maaşı
  • Depo kiralama
  • Paketleme-Karton
  • Toptancıları gezme zaman kaybı ve masraf
  • Ürünleri koruyucu temizlik ve istifleme
  • Prosedürleri bilmemekten kaynaklana cezalar
ToptanExport sizin işinizi kendi işi olarak görüyor ve geliştiriyor, büyütüyor. Sizin sorun ve problemlerinize akılcı ve kalıcı çözümler üretmeyi vaat ediyor.
Başka İşte Çalışıyorum Ek Olarak Bu İşi Yapmama Engel Olur Mu?
Hayır hiçbir engel yoktur. Sistemin avantajlarından biri size ek gelir için ikinci bir iş olarak da yapabilme fırsatı sunmaktadır.
Sizin yapmanız gereken Ürünleri portal üzerinden satışa sunup, gelen siparişleri sonuçlandırmak. Bu iş için birkaç saatinizi ayırıp para kazanabilirsiniz.
Bu İşi Tek Ana İş Olarak Yapabilir Miyim?
Tabi bunu başarabilirsiniz, ToptanExport sizin her zaman Online ve Offline Marketing olarak büyümek için yöntemler, yenilikler ve hizmetler sunacaktır. Sizin tek yapmanı gereken azim ve kararlılıkla bu işe odaklanmanız.
ToptanExport’un Bana Sunmuş Olduğu Ürünler Dışında Farklı Ürünler Satabilir Miyim?
Evet tabi ki siz ister ToptanExport’un ürünlerini veya kendinizin ürünlerini satabilirsiniz. Kendi sattığınız ürünlerle ilgili ToptanExport sizden bir ücret talep etmez. Sistemimizin en büyük avantajlarından biri budur.
Satış Fiyatlarını Kim Belirliyor?
ToptanExport size tüm ürünleri toptan fiyatına sunmaktadır. Bir ürün de bin üründe aynı toptan fiyatıyla siz müşterilerimize sunuyoruz. E-Ticaret portalınız üzerinden perakende satış fiyatını kendiniz belirlemelisiniz.
Ben Satış Fiyatımı Neye Göre Belirleyeceğim?
Bu konuda tamamen serbestsiniz. Üründen istediğiniz kadar kar elde edebilirsiniz. İsterseniz kampanya düzenleyip birkaç ürünü konsept halinde bir fiyat belirleyerek de satış yapabilirsiniz.
Müşterilerle Para Alış Verişini Nasıl Yapacağım?
ToptanExport size bu alt yapının sunulduğu bir sistem kuracak. Bu sistem size online satış adına hazır çözüm yolları ve hizmetleri sunuyor. Sizin portalınız da özellikle paypal üzerinden ödeme yöntemi ile siz ve müşterileriniz için avantajlı bir ödeme yöntemi sunuyoruz, diğer ödeme yöntemleri de sizin ihtiyaçlarınıza göre kurulabilmektedir.
Portal Üzerinden Satış Yaptım, Müşteri Parayı Göndermedi Ne Yapmalıyım?
Portal üzerinden yapılan satışta siparişin tutarı hesabınıza yatırıldıktan sonra siparişi tamamlayıp ürünleri müşterinize gönderiyorsunuz.
Siz müşterinize belli bir süre tanımlayabilirsiniz. Bu süre sonunda ödemediyse müşterinize hatırlatma yapın ve ödeme hala gerçekleşmez ise siparişi sistem üzerinden iptal ediniz. Bu işlemler için ToptanExport sizden herhangi bir ücret talep etmez.
Ürünlerin Ücretlerini ToptanExport’a Nasıl Ödeyeceğim?
Ürün satışı yaptığınızda ToptanExport’a ödeme yaparak sipariş tamamlanır. Müşterinizin size sipariş ücreti ödedikten sonra, sizde ToptanExport’a ürünlerin tutarını ve kargo bedelini ödeyerek siparişi tamamlarsınız. Aylık veya dönemlik toplu ödeme yoktur.
Ürün Stok Sayılarını Nasıl Öğrenebilirim?
Size sunduğumuz E-Ticaret sisteminde ürünlerin stok bilgisi işlenmiş durumdadır.
İnstagram, facebook veya çevrenize ürün satışı yapıyorsanız http://toptanexport.com/dashboard/clients/ adresinden müşteri paneline giriş yaparak istediğiniz ürünün anlık stok bilgisini kolayca kontrol edebilirsiniz. Portal üzerinde ürün satarken sistemin kendisi ürünlerin stoğunu kontrol eder stok 0 “sıfır” ise satışını durdurur.
Müşterimin Siparişin Durumunu Nasıl Öğreneceğim?
Sizin ödemesini yaptığınız sipariş en kısa zaman da paketlenecek ve müşterinizin adresine sizin adınıza gönderilecektir. Siparişin kargolanması durumunda size ilgili siparişin kargo takip numarası bulunan sipariş takip maili gelecektir. Dilerseniz bu maili ilgili müşterinize yönlendirebilir ve kargo takibini sağlayabilirsiniz.
Müşterime Ürün Eksik, Yanlış Veya Kırık Gönderilmiş Ne Yapmalıyım?
Bu durum da tüm sorumluluk ToptanExport’a aittir. Müşteriniz hiçbir ücret ödemeden ürününü geri iade edebilir. Kargo ücreti ToptanExport’a aittir.
Kırık çıkan ürünle ilgili müşteriniz kargonun ulaşmasından itibaren 24 saat içinde sizi bilgilendirmeli ve gerekli fotoları tarafınıza yollamalıdır. Kargonun ulaşmasından itibaren 48 saat içinde de siz ToptanExportu bilgilendirerek hiçbir ücret ödemeden müşterinize ürünün tekrar yollanmasını sağlayabilirsiniz
Müşterim Ürünü Geri İade Etmek İstiyor
Bu durum çok nadir de olsa gerçekleşecektir. Ürün ToptanExport tarafından değil de satıcı tarafından geri kabul edilir ve satıcı bu ürünü ister çevresine isterse portal üzerinden tekrar çok kolay bir şekilde satabilir. ToptanExport hiçbir şekilde bu tür iade almayacaktır.