NASIL ÇALIŞIR

TOPTANEXPORT ile E-Ticaret yapmak çok kolay. Üç temel adımda para kazanın.
Why choose Us?

BAŞVURUNUZU YAPINGeç kalmadan sizde aileye katılın.

Why choose Us?

ONLINE SHOP SİSTEMİNİZİ TESLİM ALIN.Kendi işinizin patronu olun.

Why choose Us?

SATIŞ YAPIN KAZANINHerşey sizin elinizde

Image

BAŞVURU FORMUNU DOLDURUN

TOPTANEXPORT Ailesine katılmak için ilk adım.

Avantajlarla dolu ToptanExport ailesine katılmak ve kendi Online Shop sisteminizi kurmak için öncelikle başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Burada alınan bilgiler sizin için hazırlayacağımız Online Shop sisteminin temel bilgilerini oluşturacaktır. Bu kısımda sizden kişisel bilgilerinizin yanı sıra, Online Shop hizmetinizin yayınlanacağı domain (web adresi) tercihiniz, Vergi numaranız, Firma bilgileriniz istenmektedir.
* Tercih edeceğiniz domainin uygun olup olmadığını who.is web sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

BAŞVURUNUZU İNCELEYELİM

Online Shop hizmetinizin doğru bilgilerle kurulması bizim için önemli

Başvurunuz uzman personel tarafından incelenerek en kısa süre içerisinde başvuru formunda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz kullanılarak dönüş yapılacaktır. Bu incelemede vergi numarası ve firma kontrolü, domain (web adresi) uygunluğu kontrol edilecektir. Eğer tercih ettiğiniz domain başka biri tarafından kullanılıyor ise, size alternatif domain adresleri sunulacak ya da yeni bir tane belirlemeniz talep edilecektir.

Image
Image

ONLINE SHOP SİSTEMİNİZİ HAZIRLAYALIM

Binlerce ürünle birlikte size özel olarak ayarlarnmış Online Shop hizmetiniz hazırlanıyor.

Tüm kontroller gerçekleştirildikten ve sizin de onayınız alındıktan sonra Online Shop hizmetinizi hazırlamaya başlıyoruz. Bu süreç en fazla 7 gün sürmektedir. Başvuru sırasında sizden alınan bilgiler ile ödeme yöntemleri, faturalar ve diğer size özel ayarlamalar yapılır.
Online Shop sisteminizin yönetim paneline giriş bilgileriniz ve ilk kullanım kılavuzunuz mail adresinize gönderilir. Ardından Online Shop hizmetiniz hazırlanarak tercih ettiğiniz domain (web adresi) de yayına alınır.

SATIŞA BAŞLAYIN

Online Shop hizmetiniz hazır. Şimdi para kazanma zamanı.

Sizin için hazırlanan Online Shop hizmeti halihazırda birçok popüler online ticaret platformu ile entegre biçimde sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken, ürünler için satış fiyatını belirleyip Online Shop sisteminizdeki ürünleri bu platformlara aktararak satış yapmak. Ürünleri ne kadar çok platformda satışa sunarsanız o kadar kazanç sağlayacağınızı unutmayın.
Günümüzde, online ticaret portallarının yanı sıra Facebook ve Instagram üzerinden ürün satışı da oldukça rağbet görmektedir. Daha fazla kazanç sağlamak için ürünlerinizi sosyal medya üzerinden de satışa sunmanızı öneriyoruz.

Image
Image

İLK SİPARİŞİMİ ALDIM

Tebrikler. İlk siparişinizi aldınız. Peki şimdi ne yapacaksınız?

Artık para kazanmaya başlıyorsunuz. E-Ticaret sitenize ilk siparişiniz geldi. Sizin tek yapmanız gereken ToptanExport ürün portalına size verilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak, ürünleri sepete eklemek ve ürünlerin gönderileceği müşterinizin iletişim bilgilerini girip size özel fiyat üzerinden ödemesini yapmak.
Bunun sonrasında TOPTANEXPORT sizin adınıza sipariş edilen ürünleri paketler, anlaşmalı kargo firmalarına teslim eder ve size kargo firması, kargo takip numarası bilgilerini içeren bir mail gönderilir. Dilerseniz kargo takip bilgilerini müşteriniz ile paylaşabilirsiniz.
Tebrikler ilk satışınızı ve teslimatınızı gerçekleştirdiniz.

STOKLARINIZ DAİMA GÜNCEL

Ürün stoklarını dert etmeyin.

Siz satış yaptıkça Online Shop sisteminizdeki ürünlerin stok sayısını takip etmenize gerek yok. TOPTANEXPORT sizin yerinize Online Shop sisteminizdeki ürünlerin stok bilgilerini GÜNLÜK olarak otomatik güncellemektedir. Bu sayede, TOPTANEXPORT mağazası ile senkronize olarak, stoklarda bulunmayan bir ürünü satmanızın önüne geçilir.

Image
Image

YENİ ÜRÜNLER SİTENİZDE

TOPTANEXPORT sistemine eklenen her ürün sizin sitenize de eklenir.

TOPTANEXPORT ürün yelpazesine her gün yenilerini ekliyor. Peki yeni ürünleri Online Shop sisteminize nasıl yükleyeceksiniz?
TOPTANEXPORT sitesine yeni eklenen ürünleri takip etmenize gerek yok. Belli aralıklarla yeni ürünlerimizi Online Shop sisteminize eklemek te hizmetlerimiz arasında. Size kalan sadece ürünleri satarak kazanç sağlamak.

ÜRÜN EKLEYİN

Sitenize yeni ürünler ekleyin

Dilerseniz Online Shop sisteminizde, TOPTANEXPORT’un sunduklarının haricinde de ürünler satabilirsiniz. Bu durum TOPTANEXPORT ile olan entegrasyonunuzu etkilemez. Farklı kaynaklardan tedarik ettiğiniz ürünleri Online Shop sisteminizin yönetim panelini kullanarak ürün bilgi girişi yapıp satışa sunabilirsiniz.

Image
Image

SORUNUZ MU VAR?

Satış sürecinde yanınızdayız

TOPTANEXPORT ürün yelpazesine her gün yenilerini ekliyor. Peki yeni ürünleri Online Shop sisteminize nasıl yükleyeceksiniz?
TOPTANEXPORT sitesine yeni eklenen ürünleri takip etmenize gerek yok. Belli aralıklarla yeni ürünlerimizi Online Shop sisteminize eklemek te hizmetlerimiz arasında. Size kalan sadece ürünleri satarak kazanç sağlamak.

İRTİBATTA KALIN

Görüşleriniz bizim için önemli

Her türlü dilek ve önerilerizi bize bildirin.

Image
Başvuru Formu